Burmistrz Dzielnicy Białołęka Pan Grzegorz Kuca wraz z Zarządem oraz Dyrektor Białołęckiego Ośrodka Sportu Pan Tomasz Kuczborski i Akademia Piłkarska AGAPE Białołęka, zapraszają wszystkie dzieci z rodzicami do spędzenia tego szczególnego dnia na sportowo!

Z tej okazji przygotowaliśmy dla Państwa moc atrakcji. Dokładnie o godzinie 9.30 w niedzielę 5 czerwca na boisku Syrenka V przy ul. Van Gogha 1a odbędzie się turniej
Mini Mistrzostw Świata w piłce nożnej dzieci z rocznika 2013/2014. Chłopcy i dziewczynki niezależnie od przynależności klubowej będą mogli wspólnie celebrować zamiłowanie do tej dyscypliny sportu.

Dzieci, które zgłoszą chęć udziału w rozgrywkach zostaną w drodze losowania przydzielone do zespołów z różnych narodowości, a każdy z nich zostanie poprowadzony przez Trenera-Rodzica.
Tego dnia przy dźwięku hymnu Polski zostanie rozegrany mecz otwarcia:
Polska vs Argentyna.

Rywalizacja młodych pasjonatów futbolu będzie odbywać się na dwóch boiskach jednocześnie.

Oczywiście nie zabraknie również innych atrakcji sportowych i rozrywkowych. Na uczestników eventu będą czekały stacje sportowe, duży dmuchany dart, dmuchana zjeżdżalnia oraz tor przeszkód. Najmłodsi i trochę starsi mieszkańcy Białołęki będą mogli próbować swoich sił w rozmaitych grach, zabawach i warsztatach. Na najmłodszych uczestników wydarzenia będą czekały stanowiska z malowaniem buziek oraz skręcaniem balonów! 😊

Mamy nadzieję, że ten szczególny dzień spędzicie z nami!
Serdecznie Zapraszamy!