To już ten czas! Czas, na który wszyscy czekaliśmy.  Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 29 maja 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii Białołęcki Ośrodek Sportu, w ramach kolejnego etapu „odmrażania” gospodarki, ponownie otwiera swoje obiekty!   

Czas pandemii, w którym obiekty Białołęckiego Ośrodka Sportu były nieczynne dla mieszkańców został wykorzystany do przeprowadzenia prac konserwatorskich zwykle realizowanych w okresie wakacyjnym. W oparciu o decyzję Głównego Inspektoriatu Sanitarnego oraz określony w Rozporządzeniu rygor sanitarny od 8 czerwca BOS wznawia funkcjonowanie basenu, siłowni i gabinetu odnowy biologicznej.

  • Basen (wyłącznie pływanie rekreacyjne): godziny otwarcia 9:00-21:00, (ostatnie wejście o 20:00) max. liczba osób na torze: 4, wejścia na pływalnie o równych godzinach (30 min. rekreacji + 15 min. czasu technicznego).
  • Siłownia: godziny otwarcia (Poniedziałek – Piątek 11:00-19:00, Sobota – Niedziela 9:00-17:00), max. liczba osób w pomieszczeniu: 3,
  • Odnowa biologiczna (wyłącznie masaże, brak możliwości korzystania z sauny): godziny otwarcia (Poniedziałek – Czwartek 15.30-21:30, Piątek 10.00-16.00).

Przypomnijmy, że od 18 maja br. Białołęcki Ośrodek Sportu uruchomił wszystkie swoje boiska zewnętrzne oraz hale sportowe. Wszelkich rezerwacji obiektów można dokonywać wyłącznie pod numerem tel. 22 6765072 wew. 101 (Światowida) lub wew. 201 (Strumykowa). 


Zarządzenie nr 15.2020 r. – w sprawie wprowadzenia zasad korzystania z obiektów sportowych (pływalnia, siłownia, odnowa biologiczna) w czasie epidemii koronawirusa w Białołęckim Ośrodku Sportu.

W związku ponownym otwarciem naszych obiektów od najbliższej niedzieli, 7 czerwca, Białołęcki Ośrodek Sportu zaprasza wszystkich chętnych do udziału w projekcie „Dziecko  plus Rodzic – sportowe treningi z BOS”! Nasza nowa inicjatywa skierowana zarówno do małych jak i dużych Białołęczan ma na celu dobrze wszystkim nam znaną i utęsknioną wspólną zabawę. W ramach programu „Dziecko plus Rodzic” na boisku „ORLIK” przy ul. Kowalczyka/Krzyżówki w godzinach 9.00-13.45, pod czujnym okiem wykwalifikowanych instruktorów, organizowane będą cotygodniowe, ogólnodostępne, bezpłatne zajęcia piłkarskie dla dzieci i rodziców. Przy obecnie pędzącym świecie możliwość spędzenia wspólnego czasu z dzieckiem stanowi doskonałą odskocznię dla dorosłych, oraz miło spędzony czas dla pociech. Niech sport będzie z Wami.

Do rychłego zobaczenia w BOS!

 

(K.P.)