👉 Już 26 maja 2022 roku w końcu przyjdzie czas na odkrycie kart i wskazanie zwycięzców XIX Plebiscytu na 10. Najlepszych Młodych Sportowców Białołęki . To właśnie wtedy, w Białołęckim Ośrodku Kultury przy ul. Van Gogha 1, przekonamy się, który spośród młodych sportowców, jak to przystało na przyszłą gwiazdę światowego sportu, świecił najjaśniej.
👉 Jak na prawdziwy plebiscyt przystało podczas tegorocznej Gali nie zabraknie również i akcentu artystycznego. Tegoroczne widowisko uświetni pokaz skrzypka Opery i Filharmonii Podlaskiej, Maestro Chives ─ artysty łączącego dwa bieguny muzyczne. Coś, co udało się stworzyć właśnie temu artyście jest całkowitym zatarciem granic pomiędzy muzyką klasyczną a elektroniczną. Jego przygoda z muzyką zaczęła się od eksperymentów z syntezatorami oraz ze skrzypcami elektrycznymi. Wszystko to zaowocowało zaproszeniami na występy w największych salach koncertowych świata : Pekinu, Seulu, Tokio, Berlina, Wiednia oraz Zurichu.
👉 Całą uroczystość poprowadzi troje znanych i lubianych dziennikarzy – Kasia Węsierska z Radio ESKA oraz sportowy duet Polsatu Jerzy Mielewski i Bożydar Iwanow.
👉 Wszystko to z myślą o naszych młodych białołęckich sportowcach. BOSowski Plebiscyt, stanowi bowiem wspaniałą okazję do tego, abyśmy oddali im to czego oni dostarczają nam każdego dnia, a mianowicie wspaniałych emocji i wielkiej dumy 👏👍🤩.

Białołęcka Gala Młodych Mistrzów Sportu