Wracamy do gry !!!

✅ Na tę chwilę czekał każdy miłośnik piłki nożnej! Po ponad miesięcznej przerwie wracamy do rywalizacji sportowej. Czyli grupowego uprawiania sportu amatorskiego na świeżym powietrzu. 

Dziś o godzinie 12.00 odbyło się losowanie zgłoszeń grup zorganizowanych na rezerwację „Orlika” przy ul. Kowalczyka/Krzyżówki.

Wylosowane terminy będą obowiązywały w okresie od: 19 – 3o kwietnia oraz cały miesiąc MAJ.

Szczęśliwie wylosowanym grupom gratulujemy, a pozostałym życzymy szczęścia w kolejnym losowaniu. 

🆕WZNAWIAMY – BEZPŁATNE TRENINGI Z INSTRUKTOREM:
Od najbliższej niedzieli 25 kwietnia w godzinach 9:00-13:45 zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w naszym bezpłatnym, ogólnodostępnym projekcie pod nazwą „Dziecko plus Rodzic – sportowe treningi z BOS”, prowadzonym pod czujnym okiem wykwalifikowanego instruktora. Nasza inicjatywa, skierowana jest zarówno do małych jak i dużych Białołęczan i ma na celu  wspólną zabawę, a także naukę  i doskonalenie gry w piłkę nożną polegającą między innymi  na wymianie podań, ćwiczeniu techniki strzału, czy  dryblingu. 

✅ PRZYJDŹ I GRAJ BEZ REZERWACJI:
Zgodnie z harmonogramem od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:15 oraz w weekendy w godzinach 14:00-22:00 korzystanie z naszego boiska jest możliwe bez konieczności wcześniejszej rezerwacji!

ℹ WYTYCZNE ORAZ WAŻNE INFORMACJE:

  • Maksymalnie na “Orliku” może trenować 25 osób,
  • Jednostka treningowa wynosi (45 min. + 15 min. przerwa),
  • Na obiekcie nie można korzystać z szatni ani węzła sanitarnego (poza WC),
  • Po każdych zajęciach przeprowadzana będzie dezynfekcja urządzeń,

MAJOWE ŚWIĘTA:
1, 3 MAJA –
obiekt będzie NIECZYNNY.

 

🔴PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z REGULAMINEM KORZYSTANIA Z OBIEKTÓW BIAŁOŁĘCKIEGO OŚRODKA SPORTU W CZASIE EPIDEMII KORONAWIRUSA:

  •  kliknij tutaj ➡📩⬅

    *W przypadku zmiany wytycznych rządu, Białołęcki Ośrodek Sportu zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian dotyczących funkcjonowania Orlika.

HARMONOGRAM NA okres od: 19 -30 KWIETNIA oraz MAJ ⤵⤵⤵