Dziś punktualnie o godzinie 12:00 odbyło się losowanie zgłoszeń terminów rezerwacji Orlika” przy ul. Kowalczyka/Krzyżówki dla grup zorganizowanych na Listopad.

ZWIĘKSZAMY DOSTĘPNOŚĆ „ORLIKA” – PRZYJDŹ I GRAJ BEZ REZERWACJI:
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców naszej dzielnicy, już od listopada Białołęcki Ośrodek Sportu zwiększa dostępność Boiska „Orlik” przy  ul. Kowalczyka/Krzyżówki. Zgodnie z nowym harmonogramem od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:15 oraz w weekendy w godzinach 14:00-22:00 korzystanie z naszego boiska będzie możliwe bez konieczności wcześniejszej rezerwacji! Zwiększenie zakresu użytkowania obiektu o dodatkowe 20 godzin (z 36 do 56) zapewni ogólną poprawę oraz możliwość swobodnego i komfortowego korzystania z naszego boiska przez mieszkańców, a w szczególności dzieci i młodzież.

🆕BEZPŁATNE TRENINGI Z INSTRUKTOREM:
W każdą niedzielę w godzinach 9:00-13:45 zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w naszym bezpłatnym, ogólnodostępnym projekcie pod nazwą „Dziecko plus Rodzic – sportowe treningi z BOS”, prowadzonym pod czujnym okiem wykwalifikowanego instruktora. Nasza inicjatywa, skierowana jest zarówno do małych jak i dużych Białołęczan i ma na celu  wspólną zabawę, a także naukę  i doskonalenie gry w piłkę nożną polegającą między innymi  na wymianie podań, ćwiczeniu techniki strzału, czy  dryblingu.

ℹ WYTYCZNE ORAZ WAŻNE INFORMACJE:

  • Jednostka treningowa wynosi (45 min. + 15 min. przerwa),
  • Na obiekcie nie można korzystać z szatni ani węzła sanitarnego (poza WC),
  • Po każdych zajęciach przeprowadzana będzie dezynfekcja urządzeń,
  • Wyłonione rezerwacje dotyczą miesiąca Listopad.

🏗ROZŁOŻENIE POWŁOKI PNEUMATYCZNEJ:
W terminie od 16 do 22 listopada planujemy instalację powłoki pneumatycznej (balon), która zapewni możliwość gry bez względu na panującą na zewnątrz jesienno-zimową aurę. W związku z tym, obiekt  będzie wyłączony z użytkowania w wyżej wymienionym terminie. 

1 LISTOPADA – DZIEŃ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH:
Obiekt będzie NIECZYNNY.

🔴PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z REGULAMINEM KORZYSTANIA Z OBIEKTÓW BIAŁOŁĘCKIEGO OŚRODKA SPORTU W CZASIE EPIDEMII KORONAWIRUSA:

  •  kliknij tutaj ➡📩⬅

    *W przypadku zmiany wytycznych rządu, Białołęcki Ośrodek Sportu zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian dotyczących funkcjonowania Orlika.

 

HARMONOGRAM NA LISTOPAD ⤵⤵⤵