Dziś odbyło się losowanie zgłoszeń grup zorganizowanych na rezerwację „Orlika” pod halą pneumatyczną przy ul. Kowalczyka/Krzyżówki.

Wylosowane terminy będą obowiązywały w GRUDNIU.

🆕OGRZEWANY BALON PIŁKARSKI:
Samonośna powłoka utrzymywana nadciśnieniem powietrza wtłaczanego pomiędzy powłoki i do wnętrza przykryła boisko o wymiarach 60×32 m. Od teraz białołęccy piłkarze w okresie zimowy bez względu na pogodę mogą korzystać z boiska w znakomitych warunkach.  

 

🆕BEZPŁATNE TRENINGI Z INSTRUKTOREM:
W każdą niedzielę w godzinach 9:00-13:45 zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w naszym bezpłatnym, ogólnodostępnym projekcie pod nazwą „Dziecko plus Rodzic – sportowe treningi z BOS”, prowadzonym pod czujnym okiem wykwalifikowanego instruktora. Nasza inicjatywa, skierowana jest zarówno do małych jak i dużych Białołęczan i ma na celu  wspólną zabawę, a także naukę  i doskonalenie gry w piłkę nożną polegającą między innymi  na wymianie podań, ćwiczeniu techniki strzału, czy  dryblingu.

ℹ WYTYCZNE ORAZ WAŻNE INFORMACJE:

  • Jednostka treningowa wynosi (45 min. + 15 min. przerwa),
  • Na obiekcie nie można korzystać z szatni ani węzła sanitarnego (poza WC),
  • Po każdych zajęciach przeprowadzana będzie dezynfekcja urządzeń,

🎅ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA:
25, 26, 27 GRUDNIA –
obiekt będzie NIECZYNNY.

 

🔴PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z REGULAMINEM KORZYSTANIA Z OBIEKTÓW BIAŁOŁĘCKIEGO OŚRODKA SPORTU W CZASIE EPIDEMII KORONAWIRUSA:

  •  kliknij tutaj ➡📩⬅

    *W przypadku zmiany wytycznych rządu, Białołęcki Ośrodek Sportu zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian dotyczących funkcjonowania Orlika.

 

HARMONOGRAM NA GRUDZIEŃ 2020⤵⤵⤵