Za nami losowanie grup zorganizowanych na stałą rezerwację „Orlika” przy ul. Krzyżówki 22. 

W tym miesiącu otrzymaliśmy rekordowo 285 zgłoszeń.  Szczęśliwie wylosowanym zespołom  gratulujemy, a pozostałym życzymy szczęścia w kolejnym losowaniu. 

🏗 MONTAŻ HALI PNEUMATYCZNEJ – WYŁĄCZENIE ORLIKA Z UŻYTKOWANIA:
Planowany termin rozkładania hali pneumatycznej (balon)  niestety znów się przesunął w czasie.
✅ 2 i 3 listopada, czyli wtorek oraz środę boisko normalnie funkcjonuje:) Więc idealnie na spalenie kalorii po długim weekendzie 🙂
Nowy wyznaczony przez firmę termin na montaż to: 4 – 7 listopada.  Jak informowaliśmy wcześniej, wszelkie prace zależą od warunków pogodowych. O wyłączeniu „Orlika” z użytkowania będziemy informowali na bieżąco na faceeboku i stronie internetowej.  

⚽PRZYJDŹ I GRAJ BEZ REZERWACJI:
Zgodnie z harmonogramem od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:15 oraz w weekendy w godzinach 14:00-22:00 korzystanie z naszego boiska jest możliwe bez konieczności wcześniejszej rezerwacji!

🔙Zajęcia „Dziecko plus Rodzic – sportowe treningi z BOS”:

Cyklicznie w każdą niedzielę w godzinach 9:00-13:45 zapraszamy na ogólnodostępne, bezpłatne zajęcia piłkarskie dla dzieci i rodziców, prowadzone pod czujnym okiem wykwalifikowanego instruktora. Nasz trening piłkarski jest doskonałą formą zabawy i nauki podstaw, związanych przede wszystkim z opanowywaniem piłki, prostym dryblingiem, wymianą podań, a także z doskonaleniem techniki strzału. Bardzo się cieszymy, że nasze zajęcia mają coraz większą frekwencję:) Brawo Wy!

✅ WYTYCZNE ORAZ WAŻNE INFORMACJE:

  • Jednostka treningowa wynosi (45 min. + 15 min. przerwa),
  • Na obiekcie nie można korzystać z szatni ani węzła sanitarnego (poza WC),
  • Po każdych zajęciach przeprowadzana będzie dezynfekcja urządzeń,
  • Wyłonione rezerwacje będą obowiązywały w miesiącu: Listopad

 

 

🔴PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z REGULAMINEM KORZYSTANIA Z OBIEKTÓW BIAŁOŁĘCKIEGO OŚRODKA SPORTU W CZASIE EPIDEMII KORONAWIRUSA:

HARMONOGRAM NA LISTOPAD 2021 ⤵⤵⤵