Disco lodowisko

Impreza, na której jest cicho a wszyscy tańczą? Tak i to w dodatku każdy inaczej! Z tą drobną różnicą, że nie tańczą a jeżdżą…jeżdżą na łyżwach.

Już w niedzielę, 5 grudnia, mieszkańcy naszej dzielnicy będą mogli przenieść się  do mikołajkowo-dyskotekowego wymiaru ciszy i spokoju. Brzmi to jak oksymoron, ale nim nie jest! Dyrektor Białołęckiego Ośrodka Sportu Tomasz Kuczborski serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców Białołęki na mikołajkowe silent disco z okazji otwarcia łyżwiarskiego sezonu 2021/2022 na lodowisku przy ul. Strumykowej 21.            
      Sekret popularności, jaką od lat cieszy się silent disco, tkwi przede wszystkim w oryginalności i prostocie jej konceptu. Zasady całej zabawy są natomiast łatwe i przyjemne:

  1. Wybierz jeden z dostępnych kanałów ─ każdemu systemowi bezprzewodowych słuchawek przyporządkowany został „kolor” odpowiadający konkretnemu gatunkowi muzyki granej przez jednego z DJ-ów (muzyka dla dzieci, aktualne hity radiowe, hiphop.),
  2. Zmieniaj głośność, kiedy Ci się tylko podoba,
  3. Śpiewaj bez skrępowania  ─ Czemu nie? I tak nikt Cię nie usłyszy…no prawie nikt,
  1. Sprawdź, do jakich utworów bawią się Twoi znajomi,
  2. Tańcz tak, jak gdybyś był sam w domu!

Podczas mikołajkowej zabawy w BOS atrakcji na pewno nie zabraknie. Na wszystkich uczestników czekać będą bowiem: jazda na łyżwach, poczęstunek (gorąca herbata oraz grochówka z kuchni polowej) oraz konkursy z nagrodami. Ponadto najmłodsi mogą liczyć na obecność honorowego gościa – Świętego Mikołaja, któremu towarzyszyć będzie nasza maskotka Bosson.

Ważne ze względów bezpieczeństwa i wypożyczenia słuchawek zabierzcie ze sobą dokument ze zdjęciem (legitymacja szkolna/studencka, prawo jazdy, karta miejska, dowód osobisty etc.

Początek imprezy zaplanowano na godzinę 16:00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Uwaga: w przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych – zastrzegamy sobie prawo do zmiany terminu imprezy.

 

 

PlakAT