Miłośnicy piłki nożnej! Do 27 lipca 2020 r. przyjmujemy zgłoszenia na korzystanie z Orlika przy ulicy Kowalczyka/Krzyżówki w sierpniu.
Co trzeba zrobić, aby zarezerwować Orlika? To bardzo proste. Prawidłowo wypełniony wniosek (scan) należy wysyłać drogą elektroniczną do 27.07.2020 r. na adres:
- 📧 orlik@bos.waw.pl
Przyznawanie terminów użytkowania, wyłonione zostanie drogą losowania, które odbędzie się 28.07.2020 r. o godzinie: 12.00 w BOS przy ulicy Strumykowej 21 – pokój 2B.
✅PRZYJDŹ I GRAJ BEZ REZERWACJI:
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców naszej dzielnicy, boisko „Orlik” od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 13.45 jest dostępne – bez rezerwacji.
🆕BEZPŁATNE TRENINGI Z INSTRUKTOREM:
Zapraszamy do udziału w projekcie pn. „Dziecko plus Rodzic – sportowe treningi z BOS”. Nasza inicjatywa skierowana zarówno do małych jak i dużych Białołęczan ma na celu dobrze wszystkim nam znaną i utęsknioną wspólną zabawę. W ramach programu „Dziecko plus Rodzic” na boisku „Orlik” w godzinach 9.00-13.45, pod czujnym okiem wykwalifikowanych instruktorów, organizowane będą cotygodniowe, ogólnodostępne, bezpłatne zajęcia piłkarskie dla dzieci i rodziców.
✅OBOWIĄZUJĄ NOWE ZASADY ZGODNE Z WYTYCZNYMI:
- Jednostka treningowa wynosi (45 min. + 15 min. przerwa)
- Na obiekcie nie można będzie korzystać z szatni ani węzła sanitarnego (poza WC)
- Po każdych zajęciach przeprowadzana będzie dezynfekcja urządzeń
ℹ WAŻNE INFORMACJE:
Wyłonione rezerwacje będą obowiązywały w miesiącu: SIERPIEŃ.
Pozostałe terminy na, które nie będzie zapotrzebowania przeznaczone zostaną na ogólnodostępne korzystanie dla mieszkańców – bez rezerwacji!
📋ZŁÓŻ DOKUMENTY I WEŹ UDZIAŁ W LOSOWANIU:
- Pobierz i wypełnij wniosek o rezerwację: kliknij tutaj i pobierz ➡📩⬅
🔴REGULAMIN KORZYSTANIA Z OBIEKTÓW BIAŁOŁĘCKIEGO OŚRODKA SPORTU W CZASIE EPIDEMII KORONAWIRUSA:
- kliknij tutaj ➡📩⬅
* W przypadku zmiany wytycznych rządu, administrator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian dotyczących funkcjonowania Orlika.