Miłośnicy piłki nożnej! Do 27 lipca 2020 r. przyjmujemy zgłoszenia na korzystanie z Orlika przy ulicy Kowalczyka/Krzyżówki w sierpniu.

Co trzeba zrobić, aby zarezerwować Orlika? To bardzo proste. Prawidłowo wypełniony wniosek (scan) należy wysyłać drogą elektroniczną do 27.07.2020 r. na adres: 

  • 📧 orlik@bos.waw.pl

Przyznawanie terminów użytkowania, wyłonione zostanie drogą losowania, które odbędzie się 28.07.2020 r. o godzinie: 12.00 w BOS przy ulicy Strumykowej 21 – pokój 2B.

✅PRZYJDŹ I GRAJ BEZ REZERWACJI:
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców naszej dzielnicy, boisko „Orlik” od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 13.45 jest dostępne – bez rezerwacji.

🆕BEZPŁATNE TRENINGI Z INSTRUKTOREM:  
Zapraszamy do udziału w projekcie pn.  „Dziecko plus Rodzic – sportowe treningi z BOS”. Nasza inicjatywa skierowana zarówno do małych jak i dużych Białołęczan ma na celu dobrze wszystkim nam znaną i utęsknioną wspólną zabawę. W ramach programu „Dziecko plus Rodzic” na boisku „Orlik” w godzinach 9.00-13.45, pod czujnym okiem wykwalifikowanych instruktorów, organizowane będą cotygodniowe, ogólnodostępne, bezpłatne zajęcia piłkarskie dla dzieci i rodziców.

✅OBOWIĄZUJĄ NOWE ZASADY ZGODNE Z WYTYCZNYMI:

  • Jednostka treningowa wynosi (45 min. + 15 min. przerwa)
  • Na obiekcie nie można będzie korzystać z szatni ani węzła sanitarnego (poza WC)
  • Po każdych zajęciach przeprowadzana będzie dezynfekcja urządzeń

ℹ WAŻNE INFORMACJE:
Wyłonione rezerwacje będą obowiązywały w miesiącu: SIERPIEŃ.

Pozostałe terminy na, które nie będzie zapotrzebowania przeznaczone zostaną na ogólnodostępne korzystanie dla mieszkańców – bez rezerwacji!

📋ZŁÓŻ DOKUMENTY I WEŹ UDZIAŁ W LOSOWANIU:

🔴REGULAMIN KORZYSTANIA Z OBIEKTÓW BIAŁOŁĘCKIEGO OŚRODKA SPORTU W CZASIE EPIDEMII KORONAWIRUSA:

  •  kliknij tutaj ➡📩⬅


    * W przypadku zmiany wytycznych rządu, administrator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian dotyczących funkcjonowania Orlika.