Dobroczynna, motywująca i bezpłatna! Weź udział w Charytatywnej 1MILI! Pomagaj każdą wybieganą milą i wygrywaj akcesoria sportowe!
Charytatywna 1MILA powstała, by zmotywować do regularnego biegania, dbania o swoje zdrowie, a także by wesprzeć młodych, zdolnych biegaczy w rozwoju karier sportowych.
Charytatywna 1MILA to bezpłatna, wirtualna rywalizacja biegowa na dystansie 1 mili (1609m). Dystanse 1 mili pokonuje się indywidualnie, w dowolnym miejscu w Polsce i rejestruje wyniki swoich biegów poprzez prosty formularz na stronie.
KAŻDA MILA POMAGA!
Wszystkie przebiegnięte w zabawie mile są przeliczane na złotówki na cel charytatywny – czyli wsparcie programu stypendialnego “WYBIEGAJ w PRZYSZŁOŚĆ” Fundacji Zdrowy Ruch. Dzięki udziale w zabawie, każdy może dołożyć swoją cegiełkę do sukcesu przyszłych Mistrzów!
KAŻDY MOŻE WYGRAĆ!
Co dwa tygodnie rywalizacja jest podsumowywana i wyłaniani są etapowi zwycięzcy. Nagradzani są nie tylko najszybsi, ale też najbardziej zaangażowani uczestnicy. Nagrodami w zabawie są akcesoria treningowe i biegowe marki Decathlon. Każdy ma szanse je sobie wybiegać!
Akcja trwa do 20 czerwca 2021.
Więcej informacji: https://1mila.pl/charytatywna1mila/
Nadesłano: Anna Rey-Klugiewicz, Biuro Sportu i Rekreacji.