Nie jest tajemnicą, że Polska siatkówką stoi. Liczne sukcesy polskich reprezentantów sprawiły, że od wielu lat siatkówka to dyscyplina nr 1 w naszym kraju. Jej popularność wciąż rośnie, a każde dziecko… i chyba nie tylko, chce zagrywać jak Kamil Semeniuk czy blokować jak Mateusz Bieniek. Prawdą jest, że z Białołęckim Ośrodkiem Sportu nigdy nie jest za późno na spełnienie swoich marzeń!      

👉 Burmistrz Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy Grzegorz Kuca wraz z Zarządem oraz Dyrektor Białołęckiego Ośrodka Sportu Tomasz Kuczborski zapraszają wszystkich mieszkańców Białołęki oraz pozostałych dzielnic stolicy na Turniej Siatkówki Halowej “VolleyBOS”, który odbędzie się w sobotę, 22 października br., w hali sportowej Białołęckiego Ośrodka Sportu przy ul. Strumykowej 21 w Warszawie.    

➡➡ PLATFORMA ZGŁOSZENIOWA – kliknij tutaj 

👉 W zawodach siatkówki halowej w kategorii OPEN weźmie udział 16 drużyn, podzielonych na 4 grupy. Z każdej z nich do fazy pucharowej przedostaną się po dwa najlepsze zespoły, które to zawalczą o końcowe zwycięstwo w turnieju. Mecze toczyć się będą jednocześnie na 4 sektorach. Z naszej strony zapewniamy profesjonalna organizację turnieju, obsługę sędziowską oraz zabezpieczenie medyczne. 

👉 Do udziału w zawodach dopuszczone zostaną 6-osobowe zespoły (+ max 4 rezerwowych), których zawodnicy ukończyli 16 rok życia. 

✅ Gorąco zachęcamy do udziału w naszych zawodach, ponieważ jest o co grać!. Oprócz spełnienia marzeń, dla trzech najlepszych teamów, zostały przewidziane nagrody rzeczowe oraz pamiątkowe puchary. Dodatkowo, w oparciu o opinię sędziów i organizatorów, spośród wszystkich uczestników rozgrywek wyłoniony zostanie MVP całego turnieju.

Spodziewamy się wielkich sportowych emocji oraz wielu niezapomnianych wrażeń. Serdecznie zapraszamy do BOS!

Zgłoszenia, zawierające imię i nazwisko, datę urodzenia oraz nazwę drużyny, będą przyjmowane od 7 października 2022 r. na przeznaczonej do tego platformie, znajdującej się na stronie internetowej Białołęckiego Ośrodka Sportu: www.bos.waw.pl. Udział w turnieju jest bezpłatny.

 

Regulamin Turnieju Siatkówki Halowej VOLLEYBOS

Oświadczenie osoby pełnoletnie

Oświadczenie osoby małoletniej

 

➡➡ PLATFORMA ZGŁOSZENIOWA – kliknij tutaj