Kurek, Leon, Nowakowski, te nazwiska znają wszyscy. Kto nie chciałby choć przez chwilę poczuć się jak jeden z nich? Wydaje się to trudne, jednak nic prostszego. Wystarczy wziąć udział w turnieju BOS i poczuć się jak jedna z gwiazd.

👉 Dyrektor Białołęckiego Ośrodka Sportu Tomasz Kuczborski oraz Fundacja Absens Carens serdecznie zapraszają mieszkańców Białołęki i Warszawy do udziału w cyklu turniejów siatkarskich „VolleyBOS – Amatorska Liga Siatkówki”. Zawody rozgrywane będą w kategorii OPEN w hali sportowej przy ul. Strumykowej 21. Będzie nowa formuła – dwa turnieje eliminacyjne – w dniach 20 listopada i 11 grudnia oraz turniej finałowy 19 grudnia.

➡➡ PLATFORMA ZGŁOSZENIOWA – kliknij tutaj 

✅  Oprócz spełnienia marzeń o rozegraniu zawodów niczym prawdziwy profesjonalista, dla najlepszych przewidziane zostały nagrody rzeczowe oraz pamiątkowe puchary. Dodatkowo, spośród wszystkich uczestników rozgrywek, wyłoniony zostanie MVP całego turnieju.

🆕✅  Dodatkową atrakcją turnieju będzie przygotowana przez Fundację Absens Carens wystawa historyczna, której motywem przewodnim jest walka o niepodległość. Składać się na nią będzie 10-12 plansz z historycznymi materiałami i anegdotami przekazywanymi z pokolenia na pokolenie.

Spodziewamy się wielkich sportowych emocji oraz wielu niezapomnianych wrażeń. Serdecznie zapraszamy do BOS!

Zgłoszenia dotyczące pierwszego turnieju eliminacyjnego przyjmujemy do 15 listopada do godziny 23:59 za pośrednictwem naszej specjalnej platformy  👇👇👇 ‼ Ilość miejsc ograniczona ‼ Udział w turnieju jest bezpłatny.

 

Regulamin cyklu turniejów siatkarskich VolleyBOS – Amatorska Liga Siatkówki

 

➡➡ PLATFORMA ZGŁOSZENIOWA – kliknij tutaj 

 

Plakat dotyczący turnieju siatkówki