WYBIERAMY NAJLEPSZYCH MŁODYCH SPORTOWCÓW BIAŁOŁĘKI!

Kto w minionym roku wykazał się niezwykłymi sportowymi umiejętnościami, którymi nie powstydziliby się nasi wielcy sportowcy Iga Swiątek czy Robert Lewandowski?

Tego wszystkiego dowiemy się podczas zbliżającego się wielkimi krokami jubileuszowego finału „XX Plebiscytu na 10. Najlepszych Młodych Sportowców Białołęki 2022”.

Wzorem poprzednich edycji, Kapituła Plebiscytu, na czele z Burmistrzem Dzielnicy Białołęka Grzegorzem Kucą, wyróżni najlepszych w następujących kategoriach:

  • 10 Najlepszych Młodych Sportowców (roczniki 2006-2009),                                          Plakat zawierający informacje XX Plebiscytu na 10. Najlepszych Sportowców Białołęki w 2022 roku.
  • Najlepszy Młody Sportowiec z Niepełnosprawnością (roczniki 2006-2009),
  • Młody Talent (rocznik 2010 i młodsi),
  • Odkrycie Sportowe Roku,
  • Sportowa Osobowość Roku,
  • Najlepszy Trener Roku,
  • Najlepsza Drużyna Roku.

Za cel tego wydarzenia każdorazowo stawiamy sobie promowanie idei sportu pośród mieszkańców naszej dzielnicy oraz uhonorowanie ciężkiej pracy i poświęceń lokalnych sportowców.

Zanim jednak przekonamy się kto, jak to przystało na przyszłą gwiazdę świtowych aren, świecił najjaśniej, serdecznie zachęcamy do zgłaszania swoich kandydatów.

Aby to zrobić wystarczy wejść na stronę www.plebiscyt.bos.waw.pl i wypełnić krótki formularz. Zgłoszenia udziału w Plebiscycie należy przesyłać w dniach 20.02-5.03.2023 r.

Spośród nadesłanych propozycji, Wy, mieszkańcy naszej dzielnicy, zyskacie możliwość wyboru zwycięzców w głosowaniu internetowym w kategoriach:

  • Najpopularniejszy Młody Sportowiec Roku,
  • Najpopularniejsza Sportowa Drużyna Klubowa Roku,
  • Wydarzenie Sportowe Roku.

Podsumowaniem naszego plebiscytu będzie Wielka Gala Sportu, zaplanowana na 23 marca 2023 r. w sali widowiskowej Białołęckiego Ośrodka Kultury przy ul. Van Gogha 1,  podczas której najlepsi sportowcy z Białołęki odbiorą wyróżnienia za swoje europejskie i światowe osiągnięcia.

Oprócz młodych i utalentowanych atletów, nie zabraknie również wielu znamienitych gości, zarówno tych ze świata sportu, jak i spoza niego. Całą sportową ucztę, jak zawsze umili nam pokaz muzyczno-artystyczny oraz znani i lubiani prowadzący.

Wspólnie zdecydujmy kto będzie najlepszy. W KOŃCU TO MY TWORZYMY BIAŁOŁĘKĘ!

Więcej informacji na stronie internetowej www.plebiscyt.bos.waw.pl

Plakat zawierający informacje XX Plebiscytu na 10. Najlepszych Sportowców Białołęki w 2022 roku.