Wielkie piłkarskie święto na Białołęce! Już w niedzielę, 8 września 2019 r. zapraszamy wszystkich do udziału w Białołęka CUP 2019 – Turnieju Piłki Nożnej w kategorii OPEN (rok urodzenia 2003 i starsi).

Impreza odbędzie się na boisku zewnętrznym Białołęckiego Ośrodka Sportu przy ulicy Strumykowej 21. Start gier turniejowych zaplanowany jest na godz. 9:00. Do Turnieju mogą zgłaszać się zespoły składające się z maksymalnie 12 osób – na boisku gramy 5+bramkarz. Udział w Turnieju jest bezpłatny. Każda z drużyn musi mieć pełnoletniego opiekuna (kapitana).

Zgłoszenia drużyn zawierające:

a) nazwę drużyny

b) imiona i nazwiska oraz rok urodzenia zawodników,

c) imię i nazwisko pełnoletniego opiekuna (kapitana) drużyny,

należy wysyłać za pomocą specjalnie przygotowanej platformy zgłoszeniowej, znajdującej pod poniższym przyciskiem, do czwartku 5 września 2019 r. do godziny 23:00.

ZAPISY ZAKOŃCZONE – LIMIT MIEJSC ZOSTAŁ OSIĄGNIĘTY

W Turnieju mogą wziąć udział maksymalnie 24 drużyny. O wpisaniu na listę startową decyduje kolejność zgłoszeń. Drużyny zgłoszone do Turnieju zobowiązane są do potwierdzenia uczestnictwa w biurze zawodów w dniu rozegrania Turnieju minimum 30 minut wcześniej przed pierwszym meczem. W przypadku nie potwierdzenia zgłoszenia , zgłoszenie uważa się za nieważne.

Mobilizujcie kolegów, zbierajcie siły i zagrajcie razem z nami! Do zobaczenia na zielonej!

 

Regulamin Turnieju Piłki Nożnej – Białołęka CUP 2019

Załącznik nr 1 – Oświadczenie osoby pełnoletniej.

Załącznik nr 2 – Oświadczenie osoby małoletniej.