Spełnij swoje marzenia i poczuj się jak mistrz świata

Kubiak, Kurek, Leon, Nowakowski, te nazwiska znają chyba wszyscy. Kto nie chciałby choć przez chwilę poczuć się jak oni? Wydaje się to trudne? Nic prostszego! Weź udział w naszym turnieju i stań się gwiazdą siatkarskich parkietów!

Nie jest tajemnicą, że Polska siatkówką stoi. Liczne sukcesy polskich reprezentantów sprawiły, że od wielu lat siatkówka to dyscyplina nr 1 w naszym kraju. Jej popularność wciąż rośnie, a każde dziecko… i nie tylko, chce zagrywać jak Kubiak czy blokować jak Kłos. Prawdą jest, że z Białołęckim Ośrodkiem Sportu nigdy nie jest za późno na spełnienie swoich marzeń!  Burmistrz Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy Grzegorz Kuca wraz z Zarządem oraz Dyrektor Białołęckiego Ośrodka Sportu Tomasz Kuczborski zapraszają wszystkich mieszkańców Białołęki oraz pozostałych dzielnic stolicy na siatkarski turniej Volley BOS, który odbędzie się 17 listopada br., w hali sportowej Białołęckiego Ośrodka Sportu przy ul. Światowida w Warszawie.                                              

Turniej siatkówki halowej w kategorii OPEN rozegrany zostanie w systemie każdy z każdym. Z trzech cztero-zespołowych grup do fazy pucharowej przedostaną się trzy najlepsze drużyny z każdej z grup + najlepsza drużyna z drugiego miejsca, które będą walczyły o zwycięstwo w turnieju. Jest o co walczyć, ponieważ oprócz spełnienia marzeń, dla trzech najlepszych teamów zostały przewidziane nagrody rzeczowe oraz pamiątkowe puchary. Dodatkowo, w oparciu o opinię sędziów, spośród wszystkich uczestników rozgrywek wyłoniony zostanie MVP całego turnieju. Do udziału w Turnieju dopuszczone będą zespoły 6-osobowe rywalizujące w jednej kategorii. W Turnieju może wziąć udział każdy chętny, który ukończył 16 rok życia.

Zapisy zamknięte! Osiągnęliśmy limit drużyn uczestniczących w turnieju.

Udział w Turnieju jest bezpłatny.

Regulamin Turnieju

Oświadczenie osoby pełnoletniej

Oświadczenie osoby małoletniej

Liczymy na dobrą frekwencję i wielkie sportowe emocje!