Już w najbliższą niedzielę, 12 stycznia odbędzie się kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Finały to nie tylko zbiórka, ale także setki wydarzeń odbywających się w Polsce i na całym świecie. Zobacz, co z okazji Finału przygotowały dla Was nasz Białołęcki sztab 4403.

W ramach dzielnicowej współpracy Białołęcki Ośrodek SportuDzielnica BiałołękaBiałołęcki Ośrodek Kultury, Młodzieżowa Rada Dzielnicy Białołęka oraz Szkoła Podstawowa nr 366 im. Jana Pawła II, po raz kolejny wspólnie zorganizują wielkie wydarzenie.

Tym razem zbieramy środki pieniężne dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej.

Zagramy Kulturalnie i na Sportowo!
Białołęcki Ośrodek Kultury zaprasza na bezpłatny Kinowy Poranek, na ekranie Kina na boku wyświetlany będzie film familijny „Młody Renifer Alex”. Dla chcących się wybrać, na ten wspaniały 86minutowy film wejściówki będą do odebrania w kasie w dniu wydarzenia.

Wielki Mecz
Tradycyjnie już po raz 5 w charytatywnym meczu piłki nożnej zmierzą się ze sobą Młodzieżowa Rada Dzielnicy kontra Zarząd Dzielnicy i Przyjaciele.  Podobnie jak w ubiegłym roku – mecz zostanie rozegrany w hali pneumatycznej – Arena Strumykowa.

Perełki na licytacji
W trakcie eventu prowadzone będą liczne Licytacje, podczas to których zobaczymy wiele ciekawych i niezwykłych przedmiotów m.in. koszulka Bayernu Monachium z certyfikatem i podpisem Roberta Lewandowskiego, koszulka ONICO Warszawa z podpisem Bartosza Kurka, piłki z podpisami Reprezentacji Artystów Polskich oraz złota karta uprawniająca nielimitowane wejścia oraz okres ważności do klubu Olympic Fight Club Białołęka mieszczącego się w Galerii Północnej, który  ma w swojej ofercie zajęcia z takich dyscyplin jak Taekwondo Olimpijskie, boks, MMA, krav maga, samoobronę dla kobiet, trening motoryczny oraz konsultacje dietetyczne.

Całkowity dochód z licytacji zostanie przekazany na rzecz tegorocznego finału WOŚP.

Stacje aktywne!
Ten dzień będzie pełen atrakcji rozrywkowych. Na uczestników będą czekały stacje sportowe przygotowane przez kluby współpracujące z Białołęckim Ośrodkiem Sportu oraz dmuchane zjeżdżalnie i zamki. Najmłodsi i trochę starsi mieszkańcy Białołęki będą mogli próbować swoich sił w rozmaitych grach, zabawach i warsztatach m.in. na ściance wspinaczkowej.

Coś na ząb i rozgrzanie
Wszyscy uczestnicy WOŚPu będą mogli skorzystać z wyjątkowych przyjemności takich jak gorąca herbata, czy kawa a spragnieni ciepłego posiłku będą mogli liczyć na pyszną grochówkę z kuchni polowej.

Mamy nadzieję, że ten szczególny dzień spędzicie z nami!

Dołączcie się do wydarzenia i zagrajcie z nami!

Wydarzenie facebook:  kliknij w wydarzenie

Więcej o celach tegorocznej akcji:  kliknij tutaj