Disco lodowisko

Ale jak to? Impreza, na której jest cicho a wszyscy tańczą? Tak i to w dodatku każdy inaczej! Z tą drobną różnicą, że nie tańczą a jeżdżą…jeżdżą na łyżwach.

Clubbing to przeżytek! Czyż nie wspaniale byłoby w dowolnym momencie zmienić kanał i bawić się w rytm ulubionych przebojów bez konieczności wychodzenia z jednego miejsca? Oczywiście, że tak! Z tego właśnie powodu naprzeciw temu wyzwaniu postanowił stanąć Białołęcki Ośrodek Sportu. Już w sobotę, 30 listopada, mieszkańcy naszej dzielnicy będą mogli przenieść się  do andrzejkowo-dyskotekowego wymiaru ciszy i spokoju. Brzmi to jak oksymoron, ale nim nie jest! Dyrektor Białołęckiego Ośrodka Sportu Tomasz Kuczborski serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców Białołęki na andrzejkowe silent disco z okazji otwarcia łyżwiarskiego
sezonu 2019/2020 na lodowisku przy ul. Strumykowej 21.            
      Sekret popularności, jaką od lat cieszy się silent disco, tkwi przede wszystkim w oryginalności i prostocie jej konceptu. Zasady całej zabawy są natomiast łatwe i przyjemne:

  1. Wybierz jeden z dostępnych kanałów ─ każdemu systemowi bezprzewodowych słuchawek przyporządkowany został „kolor” odpowiadający konkretnemu gatunkowi muzyki granej przez jednego z DJ-ów (muzyka dla dzieci, aktualne hity radiowe, polskie przeboje, muzyka rockowa, muzyka taneczna lat 80. i 90.),
  2. Zmieniaj głośność, kiedy Ci się tylko podoba,
  3. Śpiewaj bez skrępowania  ─ Czemu nie? I tak nikt Cię nie usłyszy…no prawie nikt,
  1. Sprawdź, do jakich utworów bawią się Twoi znajomi,
  2. Tańcz tak, jak gdybyś był sam w domu!

Podczas andrzejkowej zabawy w BOS atrakcji na pewno nie zabraknie. Na wszystkich uczestników czekać będą bowiem: jazda na łyżwach, poczęstunek (kawa, herbata oraz grochówka z kuchni polowej), konkursy oraz tradycyjne wróżby. Ponadto najmłodsi mogą liczyć na obecność honorowego gościa – Świętego Mikołaja, któremu towarzyszyć będzie nasza maskotka Bosson.

Ważne ze względów bezpieczeństwa i wypożyczenia słuchawek zabierzcie ze sobą dokument ze zdjęciem (legitymacja szkolna/studencka, prawo jazdy, karta miejska, dowód osobisty etc.

Początek imprezy zaplanowano na godzinę 17:00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.