WYBIERAMY NAJLEPSZYCH MŁODYCH SPORTOWCÓW BIAŁOŁĘKI !

Pomimo pandemii i związanych z nią ograniczeń Białołęcki Ośrodek Sportu podejmuje działania, żeby jak co roku uhonorować sportowe osiągniecia najlepszych młodych sportowców Białołęki z roczników 2004-2007.

W tej edycji, spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń Kapituła, na czele z Burmistrzem Grzegorzem Kucą, wyłoni zwycięzców w dwóch kategoriach:

  • 10. Najlepszych Młodych Sportowców Białołęki w 2020 roku (rok urodzenia 2004-2007);
  • Najlepszy Młody Sportowiec z Niepełnosprawnościami w 2020 roku (rok urodzenia 2004-2007);

Spośród wszystkich zgłoszonych kandydatur z w/w kategorii, internauci – w powszechnym głosowaniu – wybiorą

  • Najpopularniejszego Młodego Sportowca Białołęki w 2020 r.

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców do zgłaszania swoich propozycji! Zdecydujmy kto będzie najlepszy. W KOŃCU TO MY TWORZYMY BIAŁOŁĘKĘ!

Chcesz zgłosić swojego kandydata? Nic prostszego! Wystarczy wejść na stronę www.plebiscyt.bos.waw.pl i wypełnić krótki formularz. System został stworzony specjalnie z myślą o Was, tak by z łatwością i bez utraty cennego czasu zapisać swojego kandydata. Pamiętajcie, że każdy głos się liczy! Poświęcając zaledwie kilka minut możesz przyczynić się do tego, by nagroda trafiła we właściwe ręce! Zgłoszenia udziału w Plebiscycie należy przesyłać w dniach od 15 do 25 marca 2021 roku.

Z racji zmieniającej się sytuacji pandemicznej, a także obostrzeń z nią związanych formuła tegorocznego Finału oraz uroczystej Gali zostanie ograniczona i dostosowana do obowiązujących przepisów, tj. aktualnego rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (COVID-19) oraz wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego.

Po regulamin oraz szczegółowe zasady uczestnictwa w Plebiscycie zapraszamy na stronę www.plebiscyt.bos.waw.pl

 

Plakat Osiemnastego Plebiscytu na Dziesięciu Najlepszych Młodych Sportowców Białołęki

                         Plakat XVIII Plebiscytu na 10. Najlepszych Młodych Sportowców Białołęki