WYBIERAMY NAJLEPSZYCH MŁODYCH SPORTOWCÓW BIAŁOŁĘKI!

To już ten czas! Czas na wybór najlepszych młodych sportowców Białołęki!
Kto w minionym roku wykazywał się umiejętnościami równymi trikom Roberta Lewandowskiego, a kto na siatkarskich boiskach wykazywał Vervę, której nie powstydziłby się sam Andrzej Wrona? Tego wszystkiego dowiemy się podczas zbliżającego się wielkimi krokami finału XVII Plebiscytu na 10 Najlepszych Młodych Sportowców Białołęki. Wzorem poprzednich edycji, w czwartkowy wieczór, 27 lutego 2020 roku, Kapituła Plebiscytu, a przede wszystkim my ─ mieszkańcy Białołęki, wyróżnimy najlepszych spośród najlepszych w następujących kategoriach:

  • 10 Najlepszych Młodych Sportowców (roczniki 2003-2006),
  • Najlepszy Niepełnosprawny Młody Sportowiec (roczniki 2003-2006),
  • Młody Talent (rocznik 2007 i młodsi),
  • Odkrycie Sportowe Roku,
  • Najlepszy Trener Roku,
  • Najlepsza Drużyna Roku,
  • Najpopularniejszy Młody Sportowiec Roku (głosowanie internetowe),
  • Najpopularniejsza Sportowa Drużyna Klubowa Roku (głosowanie internetowe),
  • Wydarzenie Sportowe Roku (głosowanie internetowe).

Tradycyjnym już podsumowaniem naszego plebiscytu będzie Wielka Gala Sportu, podczas której najlepsi sportowcy z Białołęki odbiorą wyróżnienia za swoje europejskie i światowe osiągnięcia. Oprócz młodych i utalentowanych atletów, nie zabraknie również wielu znamienitych gości, zarówno tych ze świata sportu, jak i spoza niego. Całą sportową ucztę, jak zawsze umilać nam będą pokazy muzyczno-artystyczne oraz znani i lubiani prowadzący. Na scenie Białołęckiego Ośrodka Kultury przy ul. Van Gogha 1 zobaczymy m.in.: gwiazdę polskiej muzyki pop Cleo, znaną szerokiej publiczności z hitów takich jak „My Słowianie” (100 milionów wyświetleń na YouTube), czy „Łowcy Gwiazd” (40 milionów wyświetleń po pierwszych 4 miesiącach od premiery) oraz dziennikarzy Polsatu Sport Bożydara Iwanowa (eksperta piłkarskiego, komentatora m.in. Mistrzostw Świata i Europy w Piłce Nożnej) i Jerzego Mielewskiego (eksperta siatkarskiego, laureata Telekamery 2019 w kategorii „Komentator sportowy”, prowadzącego m.in. Galę Mistrzów Sportu Plebiscytu Przeglądu Sportowego),  którzy na co dzień relacjonują dla nas najważniejsze wydarzenia sportowe z Polski i ze świata.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców do zgłaszania swoich propozycji! Zdecydujmy kto będzie najlepszy. W KOŃCU TO MY TWORZYMY BIAŁOŁĘKĘ!

Chcesz zgłosić swojego kandydata? Nic prostszego! Wystarczy wejść na stronę www.plebiscyt.bos.waw.pl i wypełnić krótki formularz. Nasz innowacyjny w skali Warszawy system został stworzony specjalnie z myślą o Was, tak by z łatwością i bez utraty cennego czasu zapisać swojego kandydata. Pamiętajcie, że każdy głos się liczy! Poświęcając zaledwie kilka minut możesz przyczynić się do tego, by nagroda trafiła we właściwe ręce! Zgłoszenia udziału w Plebiscycie należy przesyłać w dniach 27.01-09.02.2020 roku.

Po regulamin oraz szczegółowe zasady uczestnictwa w Plebiscycie zapraszamy na stronę www.plebiscyt.bos.waw.pl