Fani piłki nożnej!
Do 29 listopada 2020 r. do godziny 23:59, przyjmujemy zgłoszenia na korzystanie z Orlika przy ul. Kowalczyka/Krzyżówki na grudzień.

🆕PLATFORMA, CZYLI NOWY SYSTEM DO PRZYJMOWANIA ZGŁOSZEŃ:
Co trzeba zrobić, aby zarezerwować Orlika? Nic prostszego! Wystarczy wejść w podany link:
👉 platforma do zbierania zgłoszeń dla grup zorganizowanych – kliknij tutaj 👈i wypełnić krótki formularz. Nasz innowacyjny system został stworzony specjalnie z myślą o Was, tak by z łatwością i bez utraty cennego czasu zgłosić swoją drużynę.

Tradycyjnie przyznawanie terminów użytkowania, wyłonione zostanie drogą losowania, które odbędzie się 30.11.2020 r. o godzinie: 12.00. Informację o wylosowanych terminach BOS zamieści na stronie www.bos.waw.pl oraz https://www.facebook.com/BialoleckiOsrodekSportu/

ZWIĘKSZAMY DOSTĘPNOŚĆ “ORLIKA” – PRZYJDŹ I GRAJ BEZ REZERWACJI:
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców naszej dzielnicy, od listopada br. Białołęcki Ośrodek Sportu zwiększył dostępność Boiska „Orlik” przy ul. Kowalczyka/Krzyżówki. Zgodnie z nowym harmonogramem od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:15 oraz w weekendy w godzinach 14:00-22:00 korzystanie z naszego boiska jest możliwe bez konieczności wcześniejszej rezerwacji! 

🆕BEZPŁATNE TRENINGI Z INSTRUKTOREM:
Dodatkowo w każdą niedzielę w godzinach 9:00-13:45 zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w naszym bezpłatnym, ogólnodostępnym projekcie pod nazwą „Dziecko plus Rodzic – sportowe treningi z BOS”, prowadzonym pod czujnym okiem wykwalifikowanego instruktora. Nasza inicjatywa, skierowana jest zarówno do małych jak i dużych Białołęczan i ma na celu  wspólną zabawę, a także naukę  i doskonalenie gry w piłkę nożną polegającą między innymi  na wymianie podań, ćwiczeniu techniki strzału, czy  dryblingu.

✅ PANELE GODZINOWE OBOWIĄZUJĄCE DLA GRUPY ZORGANIZOWANYCH:
Dla grup zorganizowanych składających wnioski o stałą miesięczną rezerwację od poniedziałku do piątku dostępne będą trzy panele godzinowe: 19.00 – 19.45, 20.00 – 20.45, 21.00 – 21.45. 

WYTYCZNE ORAZ WAŻNE INFORMACJE:

  • Jednostka treningowa wynosi (45 min. + 15 min. przerwa),
  • Na obiekcie nie można korzystać z szatni ani węzła sanitarnego (poza WC),
  • Po każdych zajęciach przeprowadzana będzie dezynfekcja urządzeń,
  • Wyłonione rezerwacje będą obowiązywały w miesiącu: GRUDZIEŃ 

🏗ROZŁOŻENIE POWŁOKI PNEUMATYCZNEJ:
Od  25 listopada rozpoczęły się prace związane z instalacją powłoki pneumatycznej (balon), która zapewni piłkarzom możliwość gry bez względu na panującą na zewnątrz jesienno-zimową aurę.
W związku z tym, obiekt jest wyłączony z użytkowania. O terminie funkcjonowania boiska powiadomimy w oddzielnym poście na fb i stronie www.  

🔴REGULAMIN KORZYSTANIA Z OBIEKTÓW BIAŁOŁĘCKIEGO OŚRODKA SPORTU W CZASIE EPIDEMII KORONAWIRUSA:

  •  kliknij tutaj ➡📩⬅


    * W przypadku zmiany wytycznych rządu, Białołęcki Ośrodek Sportu zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian dotyczących funkcjonowania Orlika.