Miłośnicy piłki nożnej!
Do 28 października 2020 r. przyjmujemy zgłoszenia na korzystanie z Orlika przy ul. Kowalczyka/Krzyżówki na listopad.

Co trzeba zrobić, aby zarezerwować Orlika? To bardzo proste. Prawidłowo wypełniony wniosek (scan) należy wysyłać drogą elektroniczną do 28.10.2020 r. do godziny 23:59 na adres: 

  • 📧 orlik@bos.waw.pl

Przyznawanie terminów użytkowania, wyłonione zostanie drogą losowania, które odbędzie się 29.10.2020 r. o godzinie: 12.00. Informację o wylosowanych terminach BOS zamieści na stronie www.bos.waw.pl oraz https://www.facebook.com/BialoleckiOsrodekSportu/

ZWIĘKSZAMY DOSTĘPNOŚĆ “ORLIKA” – PRZYJDŹ I GRAJ BEZ REZERWACJI:
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców naszej dzielnicy, już od listopada br. Białołęcki Ośrodek Sportu zwiększa dostępność Boiska „Orlik” przy ul. Kowalczyka/Krzyżówki. Zgodnie z nowym harmonogramem od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:15 oraz w weekendy w godzinach 14:00-22:00 korzystanie z naszego boiska będzie możliwe bez konieczności wcześniejszej rezerwacji! Zwiększenie zakresu użytkowania obiektu o dodatkowe 20 godzin (z 36 do 56) zapewni ogólną poprawę oraz możliwość swobodnego i komfortowego korzystania z naszego boiska przez mieszkańców, a w szczególności dzieci i młodzież.

🆕BEZPŁATNE TRENINGI Z INSTRUKTOREM:
Dodatkowo w każdą niedzielę w godzinach 9:00-13:45 zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w naszym bezpłatnym, ogólnodostępnym projekcie pod nazwą „Dziecko plus Rodzic – sportowe treningi z BOS”, prowadzonym pod czujnym okiem wykwalifikowanego instruktora. Nasza inicjatywa, skierowana jest zarówno do małych jak i dużych Białołęczan i ma na celu  wspólną zabawę, a także naukę  i doskonalenie gry w piłkę nożną polegającą między innymi  na wymianie podań, ćwiczeniu techniki strzału, czy  dryblingu.

✅GRUPY ZORGANIZOWANE OBOWIĄZUJĄ NOWE ZASADY ZGODNE Z HARMONOGRAMEM:
Dla grup zorganizowanych  składających wnioski o stałą miesięczną rezerwację od poniedziałku do piątku dostępne będą trzy panele godzinowe: 19.00 – 19.45, 20.00 – 20.45, 21.00 – 21.45. 

WYTYCZNE ORAZ WAŻNE INFORMACJE

  • Jednostka treningowa wynosi (45 min. + 15 min. przerwa),
  • Na obiekcie nie można korzystać z szatni ani węzła sanitarnego (poza WC),
  • Po każdych zajęciach przeprowadzana będzie dezynfekcja urządzeń,
  • Wyłonione rezerwacje będą obowiązywały w miesiącu: Listopad.

🏗ROZŁOŻENIE POWŁOKI PNEUMATYCZNEJ:
W terminie od 16 do 22 listopada planujemy instalację powłoki pneumatycznej (balon), która zapewni naszym klientom możliwość gry bez względu na panującą na zewnątrz jesienno-zimową aurę.
W związku z tym, obiekt  będzie wyłączony z użytkowania w wyżej wymienionym terminie. 

📋ZŁÓŻ DOKUMENTY I WEŹ UDZIAŁ W LOSOWANIU:

🔴REGULAMIN KORZYSTANIA Z OBIEKTÓW BIAŁOŁĘCKIEGO OŚRODKA SPORTU W CZASIE EPIDEMII KORONAWIRUSA:

  •  kliknij tutaj ➡📩⬅


    * W przypadku zmiany wytycznych rządu, Białołęcki Ośrodek Sportu zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian dotyczących funkcjonowania Orlika.