Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców naszej dzielnicy, już od listopada br. Białołęcki Ośrodek Sportu zwiększa dostępność Boiska „Orlik” przy ul. Kowalczyka/Krzyżówki. Zgodnie z nowym harmonogramem od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:15 oraz w weekendy w godzinach 14:00-22:00 korzystanie z naszego boiska będzie możliwe bez konieczności wcześniejszej rezerwacji! Zwiększenie zakresu użytkowania obiektu o dodatkowe 20 godzin (z 36 do 56) zapewni ogólną poprawę oraz możliwość swobodnego i komfortowego korzystania z naszego boiska przez mieszkańców, a w szczególności dzieci i młodzież.  

Z kolei dla grup zorganizowanych składających wnioski o stałą miesięczną rezerwację dostępne będą trzy panele godzinowe, na których w każdy dzień roboczy w godzinach 19:00-22:00 zyskają możliwość przeprowadzania treningów. Dodatkowo w każdą niedzielę w godzinach 9:00-13:45 zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w naszym bezpłatnym, ogólnodostępnym projekcie pod nazwą „Dziecko plus Rodzic – sportowe treningi z BOS”, prowadzonym pod czujnym okiem wykwalifikowanego instruktora.
Nasza inicjatywa, skierowana jest zarówno do małych jak i dużych Białołęczan i ma na celu  wspólną zabawę, a także naukę  i doskonalenie gry w piłkę nożną polegającą między innymi  na wymianie podań, ćwiczeniu techniki strzału, czy  dryblingu.

Aby ta wspaniała zabawa trwała nadal w terminie od 16 do 22 listopada planujemy instalację powłoki pneumatycznej, która zapewni naszym klientom możliwość gry bez względu na panującą na zewnątrz jesienno-zimową aurę.

Do rychłego zobaczenia w BOS!